2017 • HokageCon

18. června 2017 v 21:12 | D&L |  AKCE

HokageCon 17. 6. - 18. 6. 2017

Po dlouhé době jsme se opět objevili na HokageConu. Tentokrát jsme byli pozvání do týmu organizátorů, jako výpomoc a kameramani. Akce byla sice mnohem náročnější a práce bylo spoustu, ale i tak jsme si to užili. Naskytla se nám příležitost prožít con i z pohledu organizátora a poznat tak, jaké úsilí dá zorganizovat takový con. Přijeli jsme již v pátek a pomáhali s výzdobou hlavního sálu.
V sobotu jsme con zahájili v cosplayích, jak jinak než Naruta a Naruko ve verzi Hokage. V těchto cp nás také pozvali do cosplay soutěže, kde jsme se umístili na druhém místě v kategorii skupin. I povinosti jsme proměnili v zábavu, rozhovory s cosplayery do našeho videa zpestřili den asi všem zúčastněným. Večer, po oficiálním ukončení programu, proběhla karaoke soutěž, které se zůčastnil i Ayasake.
V neděli jsme se rozhodli jít v civilu. Amaya většinu času natáčela program a Miki pomáhal u stánku s čaji. Během volné zábavy jsme si vyzkoušeli i lukostřelbu, nebo navléct na Mikiho rytířskou zbroj.
Také nás moc potěšilo, že se letos na akci objevilo mnoho nových cosplayerů a pro většinu byl právě tento con jejich první akcí, stejně tak jako pro nás v roce 2014. Děkujeme všem návštěvníkům i členům našeho Hokage týmu a těšíme se na další ročník :3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama