Seikon no Qwaser

25. května 2017 v 15:51 | D&L |  Anime cosplay
Stále čekáme na fotky z NatsuConu 2016 XD

Alexander Nikolaevich Hell: Miki
Ekaterina Kurae: Amaya

Amaya o výběru postavy: I když žánr tohoto anime není zrovna mezi mými oblíbenými a děj mně také moc nenadchl (nápad mi přišel dobrý, ale osobně bych tam dala méně úchyláren :D ), jedna určitá postava mně hned zaujala... Katja-sama. Malá, roztomilá lolitka skrývající svou sadistickou stránku. Jelikož se mi styly jako Kuro lolita velice zamlouvají a představa roleplay mi přišla docela zajímavá a zábavná, o zařazení této postavy do cosplay plánu jsem moc dlouho neváhala.
A ano, prý i ve dvaceti mohu cosplayovat jedenáctiletou holčičku... Jednoho dne jsem se rozhodla pro make-up test a styling paruky. Když jsem šla ke dveřím převzít balíček, již jako Katja, pošťák se mně zeptal, jestli už mám občanku. V tu chvíli jsem nevěděla, jestli se urazit, nebo se radovat z toho, jak se mi líčení povedlo XD


O anime:
Děj se odehrává kolem St. Mikhailovi Akademie, ve které byl ředitel Yamanobe Yudai, který zmizel a zanechal po sobě svoje dcery Tomo Yamanobe a adoptovanou Mafuyu Oribe. Jednoho dne obě narazí na šedovlasého kluka Alexandera Nikolaeviche Hella. Téhož večera záhadný kluk zmizí z jejich domu a Mafuyu se ho vydá hledat, ale v kostele ji napadne neznámá osoba. Před smrtí ji zachrání ten neznámý kluk s Terezou Beria, která jí vysvětlí, že Alexander (zkráceně Sasha) je Qwaser, který ovládá prvek Železa. Od této chvíle se mění St. Mikhailovova Akademie na bojiště mezi Qwasery Athose a Adepty. Athos je organizace chránící před světem tajemnou ikonu Tsarytsin Theotokos, kterou chtějí Adepti získat a změnit celý svět podle svého. Každý Qwaser ovládá různý prvek a zvětšuje svoji sílu pomocí zázračné tekutiny Soma, která je obsažená v ženských prsou.
Text ze stránky: https://anime.akihabara.cz/anime/Seikon-no-Qwaser-2010











 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama