Miki Freywolf

25. května 2017 v 20:38 | D&L |  O NÁS
Říkám si Miki Freywolf. Tato přezdívka vznikla hlavně díky cosplayi. Jméno Miki jsem si našel ve slovníku japonských jmen, a to k mému prvnímu oc. Jméno se mi tak zalíbilo, že jsem si tak začal říkat. Cosplay jsem sice nikdy neudělal, ale přezdívka se uchytila celkem rychle. Freywolf vymyslel jeden z bývalých členů naší party. K mému oc vlka jsem potřeboval jméno. Frey je jeden z bohů severské mytologie, wolf je anglicky vlk. Freywolf jsem začal používat nejen jako jméno svého oc, ale i jako své "příjmení".
K anime mě přivedla má sestra Amaya. Ještě na základní škole jsem k vánocům dostal vlastní notebook, první věc, kterou jsem s ním udělal byla, že jsem si od Amayi zkopíroval Death Note. Celé anime jsem ještě přes vánoční prázdniny zkoukl. Mé druhé anime bylo Ouran high school host club. Po menší pauze jsem na střední rozkoukal Naruta a pak už to jelo. Začali jsme tvořit naše první cosplaye. Anime i cosplay se hned stali součástí mého života a je to také jediná věc, co mě vážně baví a držím se jí.
Časem se můj zájem rozšířil i o počítačové hry. V plánu mám cosplay z WOW. Není to dlouho, co jsem začal hrát Airsoft. Cosplay musel na chvilku ustoupit před nákupem výbavy.
Mimo cosplaye, anime, her a airsoftu je mým koníčkem i kresba a malba. Mám vystudovaný grafický design. Učím se kreslit manga postavy. Ve volném čase si kreslím návrhy na své postavy. Když se mi postava zalíbí, vytvořím její kopii i v počítačové verzi. Z některých pak vznikají i nové cosplaye.

Mým prvním cosplayem, který jsem si tvořil sám, byl Uzumaki Naruto. Od té doby jsem se snažil stále zdokonalovat. Naruta jsem kompletně přešil a pomohl Amaye s Hinatou. Dalším cosplayem byl Eren Jaeger. Většina věcí je kupovaná, některé části šité. Jako dalšího jsem vytvořil Graye Fullbastera. Postava mi bohužel nesedla tak, jak jsem myslel a místo Graye jsem se rozhodl dělat Natsua. Na svůj první AnimeFest jsem zhotovil Alibabu Saluju. Po odchodu Yuki, která mi dělala Morgianu, cosplay jen leží ve skříni. Následoval Sasha a provizorní verze Okumuri Rina. Kvůli škole a maturitě jsem si musel dát s cosplayem na chvíli pauzu. Pak jsem se ale opět pustil do práce a vytvořil oc Pikachu armor. Hned poté jsem si k Amayi nové verzi Sayi ušil Watanukiho. Na halloween jsme si navrhli vlastní kostými pro naše Fairy Tail cosplaye a přidala se k nám i nová Lucy. Do budoucna plánuji i Death the Kida a Matta. Nesmím zapomínat ani na plesovou verzi Harryho Pottera a samozřejmě Muradina nebo mé oc satyra.

Co se týče anime, tak asi nemám úplně nej. Líbí se mi fantasy tématika. Nepohrdnu ani ecchi, či na zlepšení nálady nějakou komedii. Mezi ty dobré, které bych si pustil i vícekrát patří určitě Naruto a Fairy Tail. Dále Ao no exorcist, Shingeki no Kyojin, Tokyo ghoul, Noragami, One punch man, Kuroshitsuji, Magi, Death note...
Ani hudební žánr nemám oblíbený. Rád si poslechnu rock, metal i nějakou tu pařbičku. Písničky si nevybírám podle žánru, poslouchám prostě ty, které se mi líbí. Mezi má nej zvířata od mala patřili koně. Dnes jsou vedle nich i vlci a mnoho dalších zvířat. Jednou bych chtěl mít doma opičku nebo lišku :3 Z těch mýtických vedou vlkodlaci a draci
A to je asi vše. Pro více informací mě musíte poznat sami :*
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama