2017 • AnimeFest

24. května 2017 v 20:14 | D&L |  AKCE

AnimeFest 19. 5. - 21. 5. 2017

Druhý ročník AnimeFestu jsme si moc užili. I když cesta autem z Plzně až do Brna byla dost náročná, stálo to za to. Kvůli proměnlivému počasí jsme museli prohodit některé cosplaye, ale i tak jsme se ukázali ve všech, co byly v plánu.
Pátek jsme zahájili v Seikon no Qwaser jako Ekaterina Kurae a Alexander Nikolaevich Hell. Doprovázelo nás mnoho přátel. Jako první jsme si prošli všechny stánky a Mikimu se povedlo ulovit boží dračí katanu :3. Zbytek dne jsme strávili povalováním se venku.
V sobotu, i přes tu zimu, jsme opět vytáhli Fairy Tail. Natsu ani Gray se nezměnili, Amaya se předvedla v novém cp Erzy. I přes ošklivé počasí se nám hlavní den AF vyvedl. Na každém kroku si nás někdo fotil. Je hezké, když se naše cospaye někomu líbí, rozhodně nám to udělalo radost a zlepšilo náladu na zbytek dne :) . Amaya s Ayasakem ulovili krásná kimona, která využili hned večer. Erza už se začala rozpadat a Natsuovi začínala být vážně zima, tak jsme se rozhodli cp přehodit a na chvilku se ukázali v kimonech a Miki v OC vlka.
V neděli se udělalo opět hezky a vlk ani upírka nepřipadali v úvahu. Amaya si trochu odlehčila sundanými vrstvami a po zbytek akce se ukazovala pouze v korzetu XD Miki zvolil kombinaci cp a oc. Oblečení vlka, paruka na Sashu a nová katana dali dohromady dračího bojovníka.
Děkujeme všem, kteří nám zpříjemňovali chvíle svou přítomností, i všem, kteří nám pochválili cp a udělali si fotku :3 Těšíme se na další ročník a další cony během roku :D
Z akce máme spoustu fotek i video... 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama