Shingeki no kyojin

18. února 2017 v 16:25 | D&L |  Anime cosplay
Náš druhý společný cosplay je z anime Shingeki no Kyojin (angl. Attack on Titan). Z tohoto anime jsme ztvárnili postavy Erena Jaegera a Rivailla Ackermana. Veliká část kostýmů je kupovaná, většinou z ebaye, jiné jsme si dotvářeli sami.

Eren Jaeger: Miki
Rivaille Ackerman: Amaya

Amaya o výběru postavy: Proč zrovna Levi? Nejen proto, že jsme stejně malí :D Leviho mi doporučil Miki ještě předtím, než jsem vůbec anime viděla. Obvykle mužské postavy necosplayuji, ale jak jsem SnK zkoukla, nad jinou postavou už jsem ani neuvažovala. Roleplay vážného, drsného úklidofila mně neskutečně baví :D A samozřejmě je to moje nejoblíbenější postava z tohoto anime.

Miki o výběru postavy: K SnK mě přivedlo jedno video na facebooku. Po shlédnutí se stalo jedním z mých nej. O cosplayi jsem uvažoval, ale jen pokud by se ke mně přidala Amaya. Rozmýšlel jsem se mezi Arminem a Erenem. Nakonec vyhrál Eren, který se k Levimu hodí mnohem víc. A jsem za svůj výběr rád. Eren mi sedne jak postavou, tak i charakterem.

O anime:
Předtím, než obři ovládli zemi, spolu lidé vedli nekonečné války kvůli odlišným rasám a názorům. Pak někdo pravil: "Pokud by se objevila na obzoru mocná hrozba, lidé by odložili války a sjednotili by se... tak se taky stalo..."
Již před sto lety lidstvo sužovaly útoky neznámých obrů, kteří ho pojídali. Proto byli přeživší nuceni obehnat svá města vysokými hradbami, ty je před hladovými netvory chránily po mnoho let.
Hradby jsou padesát metrů vysoké a jsou celkem tři: Samotné srdce území chrání hradba Sina, prostřední dostala název Rose a nejvzdálenější od středu nese jméno Maria.
Příběh začíná o sto let později, když k Mariině hradbě přikráčí kolosální obr a část zdi strhne. Do města se okamžitě valí stovky dalších obrů, kteří sežerou každého člověka, kterého spatří.
Eren, který má nyní v srdci jen nenávist, chce se státi bojovníkem, aby mohl pomstít smrt své matky a získat zpět území, které dříve nazýval domovem, přeje si vyhladit všechny obry!...
Text ze stránky: http://www.postavy.cz/svet/shingeki-no-kyojin/


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ritsu Ritsu | 7. června 2017 v 8:20 | Reagovat

Nejlepší SnK cosplayeři! :333

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama