O skupině D&L Cosplayers

18. února 2017 v 16:06 | D&L |  O NÁS

Členové

Miki, Amaya

Spolupráce

Ayasake

Co to vůbec cosplay je?

Cosplay pochází původně z Japonska a je zkratkou dvou anglických slov "costume" a "play", což se dá přeložit jako kostým hrou nebo hra s kostýmem. Cosplayem označujeme kostým, v němž se člověk snaží vypadat jako nějaká postava z anime, mangy, filmu, seriálu, pc hry... Takový člověk je pak nazýván cosplayer. Vytváření cosplaye zahrnuje nejen podoba účesu, líčení a oblečení postavy, ale i chování, zvyky nebo třeba používání oblíbených slov či hlášek dané postavy.
Zdroj: http://xtifa-world.blog.cz/1202/cosplay-definice

Náš Název

Death & Life znamená smrt a život. Je to symbolika toho, jak se naše skupina měnila a rozpadala, členové odcházeli a přicházeli, až se celá skupina nakonec rozpadla a vznikla nová, jen pro nás dva.
Jako takové "maskoty" naší skupiny jsme si vybrali právě symboliku života a smrti. Černá upírka symbolizuje smrt a bílý vlk je život. Tyto postavy v budoucnu plánujeme také cosplayovat.

Něco málo k historii skupiny

Naše skupina vznikla na jaře 2014 pod názvem Retard Cosplay Ninja (RCN). Ve skupině bylo mnoho členů, podmínkou byl cosplay z anime Naruto. To ovšem bránilo ostatním cosplayerům se k nám přidat. Proto jsme změnili název na Retard Cosplay Team (RCT) a přijímali cosplayery se všemi cosplayi. Díky jedné člence jsme se spojili se skupinou cosplayerů Fairy Tail. K nim jsme si tedy vytvořili cosplaye z tohoto anime a vznikly dvě skupiny. RCT a RCT Fairy Tail zaměřená pouze na cp z tohoto anime. Členové nás bohužel brzy opustili, ať už kvůli skupinovým hádkám, nebo rušili svůj cosplay. Rozhodli jsme se tedy skupinu rozpustit a založili novou, pouze se třemi členy. S bývalými členy skupiny se samozřejmě dále stýkáme. Nová skupina se jmenovala Death & Life cosplay crew. Ani to ale nevydrželo. Třetí členka nás opustila a zůstali jsme jen my dva. Skupina nyní nese název Death & Life cosplayers. Spolupracujeme s Ayasakem, který má vlastní stránku, jeho cosplay ale také zveřejňujeme.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama