Naruto

18. února 2017 v 16:20 | D&L |  Anime cosplay
Z anime Naruto byly naše první cosplaye. První pokusy se díky bohu nedochovaly. Naruto a Hinata, verze Shippuden, byli několikrát předěláni. Cosplaye nevypadaly špatně, ale nakonec jsme se rozhodli udělat nové a to Naruta a Naruko (dívčí verze) z filmu Boruto. Amaya ztvárnila i verzi Hinaty z filmu Road to ninja.

Naruto Uzumaki: Miki
Naruko Uzumaki, Hyuuga Hinata: Amaya

Amaya o výběru postavy: Hinatu jsem si oblíbila hned, jak se v anime oběvila. Především proto, že mi tolik připomínala mně samotnou. Tichá, plachá dívka, která se příliš nezapojuje do hovorů, taková jsem byla také, než jsem se přidala do komunity cosplayerů :D Navíc se mi zamlouvala i vzhledově... modré vlasy bych tehdy brala hned. Později jsem si velmi oblíbila Hyuuga klan celkově. Postupně jsem se ovšem od Hinatina charakteru začala vzdalovat a roleplay už mi nešel tak přirozeně, jako dřív, proto jsem šla do verze z Road to ninja. A kdo ví, Hinatu mám stále moc ráda, možná někdy vznikne moje oblíbená verze... Hinata z The Last :)

Miki o výběru postavy: Naruto se stal mou nejoblíbenější postavou hned po prvních dílech. Neposedný, lehce přiblblý, vždy si stojí za svým. V roleplayi se ani nemusím moc snažit, charakterově mi sedne perfektně. Proto byl pro cosplay jednoznačně první volba a stále se ho držím. Zrušenou verzi Shippuden rychle nahradil Naruto Hokage. V plánu je i verze z The Last, samozřejmě k mojí Hinatce Amaye :3

O anime: Naruto žije ve Vesnici Ukryté v Listí, zkráceně Listová, v originále Konoha. Zdejší obyvatelé ho nejprve v lásce nemají, protože je v něm zapečetěný démon, který zničil skoro celou vesnici - Kyuubi. Sám Naruto se to dozví až ve svých dvanácti letech. Až o několik let později zjistí, že jeho otec byl zdejší Hokage, vůdce vesnice, a že to on do něj uvěznil démona. Jeho snem je stát se vůdcem vesnice jako jeho otec. Naruto vyroste ve velice silného ninju a zachrání mnoho lidí, za což ho všichni v jeho vesnici mají rádi. Poté nastupuje do děje organizace Akatsuki a děj nabírá na obrátkách. Vše přestává být hra. Strach a bezmoc se díky moci ninjů vkrádá do srdcí světa Shinobi.
Text ze stránky: http://hokage.cz/pribeh

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama