Magi: The labyrinth of magic

18. února 2017 v 16:27 | D&L |  Anime cosplay
Anime Magi: the Labyrinth of Magic ztvárnil jen jeden z nás. Miki jako Alibaba Saluja na cosplayi spolupracoval s bývalou členkou naší skupiny. Tak od nás ovšem odešla a tak je cosplay prozatím odložen. Rušit ho ale nebudeme.

Alibaba Saluja: Miki

Miki o výběru postavy: Anime se mi zalíbilo a cosplay na Alibabu jsem prostě musel mít. Trochu mě odrazovalo, že bych měl cp z tohoto anime jako jediný. Přidala se ke mně Yuki jako Morgiana. Po jejím odchodu ze skupiny zůstal Alibaba zase sám, ale rušit ho rozhodně nebudu. Snad se mi povede překecat i Amayu, aby se přidala.

O anime: Je to již čtrnáct let, co se na světě objevil první labyrint, záhadné místo do kterého vcházely desítky lidí s příslibem ohromného bohatství a magické síly. Ovšem ani jeden z nich se nevrátil... Jeden za druhým se začaly objevovat labyrinty, jako houby po dešti, ovšem nikdo je nedokázal zdolat, každý nakonec zaplatil tu nejvyšší cenu, svůj život... Lidé se tak začaly labyrintům vyhýbat a nazývat je jmény, jako "Brána smrti", "Cesta k záhubě"... Až jednoho dne, k překvapení všech, se jeden člověk konečně z labyrintu vrátil. Ověšený zlatem a s čarovnými předměty před světem stál nový hrdina, mladý chlapec Sindibád. A do toho světa je zasazen náš příběh, příběh chlapce jménem Aladin, jenž má kouzelnou flétnu, s jejíž pomocí dokáže přivolat džina Uga. Krátce na své cestě potká mladíka Alibabu, který sní o zdolání labyrintu, tak jak se to povedlo dříve Sindibádovi a tak se spolu s Aladinem vydají vstříc dobrodružství, která na ně za branou labyrintu čekají. Nejsou však jediní, kdo má zálusk na bohatství a moc, které se v labyrintech skrývají...
Text ze stránky: http://shirai.cz/anime-zobraz/510/magi-the-labyrinth-of-magic/

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama