Karasu Caluna Amaya

19. února 2017 v 20:09 | D&L |  O NÁS

Nebyla jsem sijistá, jestli chci na sebe něco prozradit, ale nakonec jsem pár řádek dala dohromady. Takže zde je nějaké info o jednom individuu, které přispívá na tuto stránku...


Říkám si Amaya, někdy Karasu Amaya a někdy Caluna, záleží na situaci XD Jméno Amaya jsem našla na internetu, když jsem se pokoušela najít si nějakou tu přezdívku do otaku komunity, aby má pravá identita zůstala skryta :D Toto jméno jsem si hned zamilovala, obzvlášť, když jsem si přečetla jeho význam... deštná noc. ,,Příjmení" Karasu vzniklo původně pro mé Naruto OC, ale občas ho používám jako součást přezdívky. A Caluna? Jméno hlavní hrdinky mého smyšleného příběhu, se kterou se stotožňuji a jednou bych na ni chtěla udělat i OC.

A teď něco k anime... přivedla mně na něj jedna z bývalých členek skupiny, Yuki, když mi na intru pustila Naruta. Tím se také dostáváme k mému vzdělání XD Ano, střední už mám pár let za sebou, přesněji Grafický design. Po nástupu do práce a především pak po odstěhování se do vlastního mi volný čas poněkud ubyl, proto jsem musela razantně pročistit můj cosplay plán a bohužel, kvůli nedostatku místa, i spoustu výtvorů prostě zrušit.
Abych se tedy vrátila k tomu, jak to všechno začalo... k anime mně sice přivedla Yuki, cosplayovat jsem však začala díky Tekarimu, který mně a Mikiho také vytáhl na náš první con, kterým byl HokageCon 2014.

Cosplay mně brzy chytil a stále ještě nepustil :D Již od mala jsem velmi ráda pomáhala babičce šít, později jsem dostala i vlastní stroj. Stejně tak jsme v dětství neustále něco vytvářeli, cosplay doplňky jsou pro mně tudíž zajímavou výzvou a příležitostí pro vyzkoušení nových materiálů. Nesmím zapomenout ani na stylingy paruk, cosplay make-upy, u kterých vydržím klidně i pár hodin. Když už jsem na tu kosmetičku nešla, alespoň se vyřádím na tomhle :D A samozřejmě, neskutečně mně baví i následné focení a úprava fotek a občas se povede i nějaké to video.
Když to tedy shrnu, našla jsem pro sebe ideální zábavu, která zahrnuje vše, co mně baví :D

Kromě práce, domácnosti, čučení na anime a tvorby cosplaye také čtu, píšu a kreslím.
Ještě na chvilku se pozastavím u anime... Death note, Kuroshitsuji a Fairy tail, tyhle jednoznačně vedou :3 Nejvíce miluji fantasy tématiku či anime, která skrývají nějaký hlubší význam k zamyšlení, ale nepohrdnu ani nějakou dobrou komedií k odreagování. Nesmím zapomenout ani na Naruta, kterým začala má láska k anime a cosplayování.
Přes jednu stránku s anime jsem se dostala i k japonskému rocku a objevila tak The GazettE, kteří mně doprovázeli celé čtyři roky na škole. A co se ještě týče hudby, další mou velmi oblíbenou kapelou jsou Lord of the lost, ale ráda si poslechnu i jiné metalové nebo vizual kei kapely.

A co bych tak ještě mohla dodat... Svá školní léta na základce jsem prožila nad knížkama a velice často i s kouzelnickou hůlkou v ruce, nebo jsem si vymýšlela své vlastní světy a odmítala návrat do reality :D Asi právě proto jsem měla jen jedinou kamarádku, za mojí Tsunu děkuji Jashinovi i všem ostatním bohům XD Módní styly měním častěji než cosplay plán, nakonec můj šatník obsahuje od každého trochu... od goth lolity přes pár pastel goth kousků, i vizual kei by se našel... prostě tuna čehosi černého, čímž prozrazuji i svou oblíbenou barvu XD Ze zvířecího světa vedou vrány, vlci, psi a koně (Frísánci samozřejmě :3). Jednou se chci podívat do Japonska, na Nový Zéland a někam, kde mají chatu u horskýho jezera :3

A to je asi všechno, co jsem ochotná vypustit do světa XDCosplay přehled: 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama