Fairy tail

18. února 2017 v 16:26 | D&L |  Anime cosplay
Fairy Tail, jedno z našich nejoblíbenějších anime. Na tomto cosplayi jsme spolupracovali se spoustou dalších cosplayerů. Spolupráce zůstává už jen s Ayasakem, který pro nás cosplayuje Graye. Amaya měla původně Levy Mc Garden, pak se pustila do tvorby Lucyina hvězdného ducha Aries a nakonec se rozhodla pro Erzu Scarlet. Miki stále zůstává u Natsua, ale v plánu je možná i hvězdný duch Leo.

Natsu Dragneel: Miki
Levy McGarden, Aries, Erza Scarlet: Amaya
Gray Fullbuster: Ayasake

Amaya o výběru postavy: Poprvé a naposledy jsem dělala cosplay z anime, které jsem ještě ani neviděla :D Tak moc jsme se chtěli připojit ke skupince našich přátel, že jsme postavy vybíraly týden před conem podle vzhledu. Naštěstí Levy mi i celkem sedla, jak jsem později zjišťovala, jak vzhledově, tak charakterově. Ale ani při sledování anime jsem si k této postavě nevybudovala dostatečné pouto, takové to, když si řeknete.. tu musím cosplayovat! A tak jsem cosplay zrušila a pustila se do Aries, jelikož jsme měli do budoucna v plánu skupinku hvězdných duchů. Jenže, opět to byl jen cosplay do skupiny. Nyní už konečně začínám postavu, která je mi z Fairy tail asi nejbližší.. Erzu Scarlet.

Miki o výběru postavy: Fairy Tail jsme začali cosplayovat pro naší novou skupinku. Postavy jsme vybírali ještě před shlédnutím anime a tak výběr nedopadl zrovna podle představ. Vzhledově se mi nejvíce zamlouval Gray. Cosplay jsem na něj udělal, ale jen proto, že do conu bych jiný nestihl. Poté jsem se ale pustil do Natsua. V anime se mi zalíbil charakterem, prostě celý já. Stal se mou nejoblíbenější postavou. Nechci zůstávat jen u jedné verze. FT je úžasné anime a na postavy se chceme zaměřit trochu víc.

O anime:
Příběh začíná u dívky jménem Lucy, která by se ráda přidala k některému z magických cechů. Po setkání s Natsuem se dostává k cechu Fairy Tail. Lucy se seznamuje s dalšími členy a stává se plnohodnotným členem. Časem utvoří tým, který tvoří Natsu, Happy, Gray, Erza a Lucy.
Společně vyrážejí na mise a setkávají se s dalšími cechy a mágy.
Text ze stránky:http://www.postavy.cz/svet/fairy-tail/

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama