2016 • AnimeFest

18. února 2017 v 18:21 | D&L |  AKCE

Anime Fest 29. 4. - 1. 5. 2016


Náš první Anime Fest byl prostě úžasný. Dokonce i celé patro ubytovny patřilo jen návštěvníkům akce, takže se na večery přesouvala zábava i tam :D Začátek festivalu jsme přivítali opět jako Fairy Tail. Amaya už se svou Aries a Ayasake s novou verzí Graye. Do party nechyběl ani Natsu, Lucy a sešli jsme se i s dalšíma kamarádama.
V sobotu se Miki s Yuki rozhodli pro nový cosplay. Byli to Alibaba a Morgiana z Magi. Amaya po dlouhé době vytáhla Sayu a Ayasake měl cosi jako oc.
V neděli jsme spíše improvizovali. Amaya využila své nové kimono a Mikimu se podařilo ulovit katanu na Okumuru Rina. Ocas a uši z původně plánovaného démona posloužili taky dobře.
Nejvíce času jsme asi obdivovali tu spoustu stánků a samozřejmě... nechutně utráceli :D Počasí se nám taky vydařilo (Amaya se lehce připálila XD), takže s touhle akcí jsme byli velmi spokojení a těšíme se na další ročník.
Objevujeme se i na videu od Wariho a chytli si nás i na menší rozhovor, takže vůbec nevadí, že nemáme své video (na vlastní natáčení prostě nebyl čas)...

CMV, do kterého jsme se taky přisrali XD...

A reportáž, ve které jsme spíše pózovali a jako vždy nám dělala tlumočníka Yuki :D ... 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama